Treenerid

Oled siin: Esileht / Treenerid

Terje Jaanoja

Posti- ja õhukrobaatika treener.

Laste posti- ja õhuakrobaatika treener.

Terje on pikalt tegelenud võrkpalliga ja alates 2015 aasta detsembrist ka postitantsuga. Meie stuudios juhendab Terje algajate, kesktaseme ja edasijõudnute postitantsu ja õhurõnga trenne.

Koolitus: EELV võimlemistreeneri kutse (EKR 3, võimlemistreener, akrovõimlemise suund)

Brit Nõmm

Posti- ja õhukrobaatika treener.

Laste posti- ja õhuakrobaatika treener.

Brit avastas enda jaoks postitantsu 2015. aasta suvel. Postiakrobaatika on andnud talle kindla tõdemuse, et kõigega võib hakkama saada kui vaid järjekindel olla ja mitte lasta ebaõnnestumistel end heidutada.

Koolitus: EELV võimlemistreeneri kutse (EKR 3, võimlemistreener, akrovõimlemise suund)

Marlen Reimann

Postiakrobaatika treener.

Laste postiakrobaatika treener.

Marlen…

Kristi Reilent

Posti- ja õhukrobaatika treener.

Laste posti- ja õhuakrobaatika treener.

Kristi on postiakrobaatikaga tegelenud alates 2017. aasta veebruarist. Varasemalt tegelesin nooruses 3 aastat intensiivselt tantsuga ning lisaks arendasin ennast katsetades paljusid erinevaid tantsustiile breiktantsust ja houseist kuni jazzi ja bailatinoni. Seni pole ükski stiilidest köitnud mind niivõrd, et sellele pikemalt kindlaks jääda, kuni avastasin end esmakordselt postitantsu proovitrennis. Postiakrobaatika võimaldab areneda endale sobivas tempos, ennast pidevalt proovile panna ning seda on lihtne harrastada oma muude toimetuste kõrvalt. Postiakrobaatika trennidel, erinevalt paljudest teistest tantsustiilidest ja – trennidest, ei ole vanuselist piirangut. Postiakrobaatikaga on võimalik arendada oma vastupidavust, painduvust, jõudu ja lisaks kõigele on igas trennis alati põnevust. Iga uue triki õppimine motiveerib edasi püüdlema ning uusi trikke õppima. Pärast postitantsuga tutvumist pean tõdema, et trenn ei ole enam pelgalt kohustus, kuhu peab minema, et ennast vormis hoida, vaid iga trenn saabub ootuses, et taas saab õppida midagi uut.
Postitantsu trenne olen andnud alates 2018 aasta sügisest. See on andnud mulle võimaluse ise veelgi enam areneda ning samuti anda enda kirge postitantsu vastu edasi ka teistele. Treenerina meeldib mulle üle kõige näha, kuidas inimesed aja jooksul arenevad, tugevamaks ning julgemaks muutuvad ning püüdlevad pidevalt selle poole, et edasi areneda. Minu trennis saad õppida spinne ja trikke, mis arendavad suuresti paindlikust ja jõudu ning samuti on trikkidest kokku pandud väikesed combod, et arendada loovust ja vastupidavust. Aja jooksul, mil olen trenne andnud, olen üha kindlamini veendunud, et postitantsuga saavad hakkama kõik – vaja on vaid pühendumist ja soovi ennast arendada – julgus, jõud ja kõik muu tulevad sellega kaasa :).

Koolitus: EELV võimlemistreeneri kutse (EKR 3, võimlemistreener, akrovõimlemise suund)

Anneli Roots

Postiakrobaatika treener.

Anneli sai sõbraks postitantsuga 2010 aastal ning alates 2011 oli antud rõõm ja au – õpetada postitantsu oskusi ka paljudele teistele huvilistele , harrastajatele, tüdrukuteõhtu – ja poissmeheõhtu osalistele! Alustasin treeningute andmisega tallinnas City Dance Studios ja hiljem Go Fitnessis 🙂. Loomulikult sai väga palju valu valatud, valust pisaraid voolitud, päevast-päeva poole ööni harjutatud… et algselt kõike võimatuks peetud võimalikuks teha. Ja kusjuures – see töötab TÄIELIKULT 😍 ! Takistavaks saavad olla ainult – hirm, valule allumine (mis muuseas leevendub üsna kiiresti, kui tihti harjutada ) ja mitte täielikult trennile andumine. Kui neid takistusi iseendale ei sea, ei tule ka takistusi harjutuste omandamisel. Igaühel võib see võtta aega erinevalt, sest me inimesed, oleme erinevad 🤗. Aga igaüks, – saab sellega hakkama, kui see paneb tema sees tulekese sädelema 😇. Ja mulle meeldib seda näha, teha, tunda, anda!

TRENNIS NÄEME !